П’ятого червня у франківській міській поліклініці №5 відкрили новий рентген-кабінет. Для цього закупили сучасний рентген вартістю 6 мільйонів гривень та капітально відремонтували приміщення.  

 

Нове обладнання за вимогами повинне обслуговувати лише в спеціально облаштованих кабінетах. Йдеться про необхідну систему вентиляції, електричні мережі та комфортні умови лікаря та пацієнта.

 

Про це повідомляють на офіційному сайті міського голови Руслана Марцінківа.

 

Мер наголосив, що більшу частину витрат на ремонт та обладнання профінансували з міського бюджету, але колектив поліклініки теж долучився коштами зі спецфонду, які заробили за медогляди.

 

“Раніше ми працювали на старому рентгені, родом з 70-их років. Новий апарат на кілька рівнів вищий за технічними параметрами. Рентгенограма – це запорука правильної діагностики. Новий апарат гарантує високу роздільну здатність зображення, видає знімок у цифровому форматі, що дуже зручно для пацієнта. Також зменшується час опромінення та діагностики”, – зауважила лікар-рентгенолог Інна Семаків.

 

Лікарка додала, що в день у поліклініці рентген проходить близько 30-40 людей, тому нова техніка була вкрай актуальною.

“Кожна поліклініка має те обладнання, яке найбільше потребує. Такий же рентген закупили для МП №3, зараз готуємо для нього кабінет. Поступово оновлюємо технічну базу всіх поліклінік, аби франківці отримували якісну діагностику”, – підсумував Руслан Марцінків.